We gaan Europa in!

0
4976

Voor het eerst in de clubhistorie heeft Feyenoord zich via de Play-Offs geplaatst voor Europees voetbal. Door met 2-0 af te rekenen met FC Utrecht is Feyenoord verzekerd van de tweede voorronde van de UEFA Conference League.

Data loting en wedstrijden:

  • 16 juni: Loting tweede voorronde
  • 19 juli: Loting derde voorronde
  • 22 juli: Heenwedstrijd tweede kwalificatieronde
  • 29 juli: Return tweede kwalificatieronde
  • 2 augustus: Loting Play Off Ronde
  • 5 augustus: Heenwedstrijd derde kwalificatieronde
  • 12 augustus: Return derde kwalificatieronde
  • 19 augustus: Heenwedstrijd Play Off ronde
  • 26 augustus: Return Play Off ronde
  • 27 augustus: Loting groepsfase

Mogelijke tegenstanders UEFA Conference League:

Tweede kwalificatieronde:

ClubLandClubLand
GeplaatstOngeplaatst
FC BaselZwiServetteZwi
FC KopenhagenDenAris ThessalonikiGri
Viktoria PlzenTsjArarat-ArmeniaArm
AstanaKazKuPSFin
FEYENOORDNedDinamo BrestWru
QarabagAzeDunajska StredaSlw
FCSBRoeHafnarfjordurIJs
Maccabi Tel AvivIsrAshdodIsr
PAOK ThessalonikiGriIroni Kiryat ShmonaIsr
AEK AtheneGriSutjeskaMon
Partizan BelgradoSerFC Santa ColomaAnd
BATE BorisovWruValerengaNoo
Molde FKNooDjurgardenZwe
Rosenborg BKNooBK HäckenZwe
RijekaKroElfsborgZwe
Apollon LimassolCypLokomotiv PlovdivBul
FehervarHonArdaBul
Wolfsberger ACOosLaciAlb
DundalkIerEuropa FCGib
Santa ClaraPorFK LiepajaLet
SuduvaLitHiberniansMal
CSKA SofiaBulSepsiRoe
ZrjinskiBosDritaKos
F91 DudelangeLuxSumqayıtAze
SochiRusZiraAze
AberdeenSchStjarnanIJs
Spartak TrnavaSlwTobolKaz
The New SaintsWalShakhter KaragandyKaz
KV MechelenBelPuskas AcademiaHon
Olimpija LjubljanaBosUjpestHon
St. JohnstoneSchTorpedo ZhodinoWru
Vorskla PoltavaOekPogon SzczecinPol
FK SarajevoBosRakow CzestochowaPol
HataysporTurSlask WroclawPol
OsijekKroMura 05Svn
Universitatea CraiovaRoePetrocubMol
AGF AarhusDenShkupiMac
AEL LimassolCypNSI RunavikFar
VaduzLieTeuta DurresAlb
DomzaleSvnColeraineN-Ier
VojvodinaSerLevadia TallinnEst
CukarickiSerZilinaSlw
SlovackoTsjBala TownWal
HNK GoricaKroGzira UnitedMal
KlaksvikFarBreideblikIJs

Derde kwalificatieronde:

ClubLandClubLand
GeplaatstOngeplaatst
FC BaselZwiF91 DudelangeLux
FC KopenhagenDenVitesse ArnhemNed
Viktoria PlzenTsjRubin KazanRus
AstanaKazSochiRus
LASK LinzOosAberdeenSch
FEYENOORDNedSpartak TrnavaSlw
QarabagAzeThe New SaintsWal
FCSBRoeKV MechelenBel
Maccibi Tel AvivIsrOlimpija LjubljanaBos
PAOK ThessalonikiGriSt. JohnstoneSch
AEK AtheneGriVorskla PoltavaOek
Partizan BelgradoSerKolos KovalivkaOek
BATE BorisovWruFK SarajevoBos
Molde FKNooTrabzonsporTur
RosenborgNooSivassporTur
RijekaKroOsijekKro
Apollon LimassolCypUniversitatea Craiova Roe
FehervarHonAGF AarhusDen
Wolfsberger ACOosAEL LimassolCyp
Royal AntwerpBelVaduzLie
DundalkIerDomzaleSvn
Paços de FerreiraPorVojvodinaSer
Santa ClaraPorCukarickiSer
SuduvaLitSlovackoTsj
CSKA SofiaBulHNK GoricaKro
ZrjinskiBosKlaksvíkFar

Play Off Ronde:

ClubLandClubLand
GeplaatstOngeplaatst
AS RomaItaPartizan BelgradoSer
Tottenham HotspurEngBATE BorisovWru
VillarrealSpaMolde FKNoo
FC BaselZwiUnion BerlinDui
FC KopenhagenDenRosenborgNoo
Viktoria PlzenTsjRijekaKro
AstanaKazApollon LimassolCyp
LASK LinzOosFehervarHon
FEYENOORDNedRC LensFra
QarabagAzeWolfsberger ACOos
FCSBRoeRoyal AntwerpBel
Maccabi Tel AvivIsrDundalkIer
PAOK ThessalonikiGriPaços de FerreiraPor
AEK AtheneGriSanta ClaraPor
Rapid WienOosSuduvaLit
FC MidtjyllandDenCSKA SofiaBul
LuzernZwiZrinjskiBos

Groepsfase:

ClubLandClubLand
Pot 1Pot 2
AS RomaItaFEYENOORDNed
Tottenham HotspurEngQarabagAze
VillarrealSpaFCSBRoe
FC BaselZwiMaccabi Tel AvivIsr
FC KopenhagenDenPAOK ThessalonikiGri
Viktoria PlzenTsjAEK AtheneGri
AstanaKazPartizan BelgradoSer
LASK LinzOosRapid WienOos
Pot 3Pot 4
Sheriff TiraspolMolDinamo TbilisiGeo
NK MariborSlvZalgiris VilniusLit
FC MidtjyllandDenAlashkertArm
FerencvarosHonFloraEst
ShkendijaMacBuducnost PodgoricaMon
Slovan BratislavaSlwKairat AlmatyKaz
JablonecTsjAnorthosis FamagustaPor
HibernianSchSankt GallenZwi
-Advertentie- Word lid van FSV De Feijenoorder