Cor Velleman wint Professor Feyenoord seizoen 2019-2020

0
864

Er waren 2 zaken anders dan in de voorgaande edities van Professor Feyenoord. Een nieuwe locatie van de quiz, de 15e editie werd gehouden in de kantine van het nieuwe Varkenoord. Veelvoudig winnaar Kees van Gent was helaas verhinderd van deelname. Hierdoor wisten de deelnemers dat er na 1463! dagen een nieuwe Professor Feyenoord zou komen.

Om 19:30 uur gaf presentator Frank Vijg het startsein aan de 48 deelnemers. Naast de gebruikelijke rondes werd er tussendoor een Kahoot spel gespeeld gepresenteerd door Ellen Mannens. De gast van dit jaar was niemand minder dan Ben Wijnstekers en de prijs die werd tentoongesteld was de AD-trofee uit 1978. Na de laatste ronde was het een kwestie van goed nakijken door de jury. De top van het klassement lag erg dichtbij elkaar.

Uiteindelijk bleek Cor Velleman de winnaar met 57 punten. De 2e plaats ging naar Hans Twigt en Hand in Hand redacteur Boudewijn Warbroek ging er met de verdienstelijke 3e prijs vandoor. Cor ontving uit handen van Ben Wijnstekers de Professor Feyenoord baret, mantel en een trofee. Cor gefeliciteerd met deze mooie prestatie.

Onze dank gaat uit naar: de Professor Feyenoord organisatie (wat een werk zit erin!), Frans van der Voort van Slier sportprijzen voor het beschikbaar stellen van de prijzen, fotograaf Edwin Verheul, Sportclub Feyenoord voor het gebruik van de kantine, Frank Vijg voor de professionele presentatie van de quiz, Ellen Mannens, Ben Wijnstekers, het Feyenoordmuseum en de vrijwilligers die mee hebben geholpen op de dag zelf (jury, opbouw, inschrijving etc!). Op naar editie 16! Zoals gebruikelijk op de laatste vrijdag van november.

Professor Feyenoord 2019
EindplaatsVoornaamAchternaamR1R21+2R3Totaal
1CorVelleman1718352257
2HansTwigt1718352156
3BoudewijnWarbroek1316291948
4EricRoovers1315281543
5MarkMeijerman1316291342
6NielsKasius1315281240
7ErikVerheij1012221739
8PaulGroenendijk1112231639
9Dickv.d. Meer1310231538
10Jeffreyde Bruijn1310231437
11Jim Holterhuës1014241337
12Bas-Jan Kap1012221436
13Jeroende Wit1014241236
14LaurensVollaard913221436
15Bjornvan Roon1211231134
16JanOudenaarden1112231134
17Huub Dircken138211031
18Rien Schouten126181331
19HansMeijer118191130
20Chris Meijer118191029
21MarnixKoppelaar91322729
22Dirk JanLambooy13821728
23JosHaubrich121123427
24MatthijsPontier105151227
25Tim Verwey105151227
26Leovan Pelt10919726
27PieterVerkaik10919726
28Christiaan Ouwendijk87151025
29EllenMannens11718624
30Gert-JanKooreman11718624
31Robbinden Herder8715924
32EddyMachiela67131023
33Johanv.d. Berg67131023
34Theoden Besten7815823
35AdSchrader6713922
36BartBoddé8513922
37KevinBroers84121022
38KimOuwendijk84121022
39DennisBoddé8513821
40MarijeMachiela6713720
41PeterWisselink7815520
42DianaVroon12618018
43RemcoRavenhorst8412517
44Wimvan Merkensteijn8412517
45GertMarquart538816
46YouriAulich549716
47FranklinBrandse549413
48Dennisv.d. Hoeven538412

-Advertentie- Word lid van FSV De Feijenoorder